13 Eylül 2011

DAMDAKİ MİZAHÇINIZ
CİHAN DEMİRCİ
27. ÖDEMİŞ
MİLLİ FUARINDA
KİTAPLARINI İMZALADI

DAMDAKİ MİZAHÇI Cihan Demirci, Ödemiş Belediyesinin konuğu olarak katıldığı 27. Ödemiş Milli Fuarında; 9-10-11 Eylül günlerinde Ödemişli mizahseverlere kitaplarını imzaladı, sıcak bir ortamda gerçekleşen 3 günlük etkinlikte onlarla sohbetler gerçekleştirdi.

DAMDAKİ MİZAHÇINIZ Cihan Demirci, Eylül ayıyla birlikte gene yollara düşme sezonunu açtı ve 6 yıl sonra yeniden çok sevdiği bir ilçe olan Ödemiş'te aldı soluğu... Daha önceki yıllarda Ödemiş'te fuar zamanı 2 kez karikatür sergisi açan, pek çok söyleşi gerçekleştiren Cihan Demirci, bu yıl 3-13 Eylül tarihlerinde gene Ödemiş Belediyesince çok kapsamlı bir programla gerçekleştirilen 27. Ödemiş Milli Fuarı kapsamı içersinde 9-10 ve 11 Eylül akşamlarında, Ödemiş fuarı Kültürpark alanı girişindeki Ödemiş Belediyesi standında kitaplarını imzaladı.

Son derece sıcak bir ortamda gerçekleşen imza günlerinde Ödemişli mizahseverlerle buluşan Cihan Demirci'yi Ödemiş Belediye başkanı Bekir Keskin de standda ziyaret ederek sohbet etti. Ödemiş Belediyesi Yazıişleri Müdürü Aziz Özgen ile Şevket Akgün de eski dostlar olarak Demirci'yi yalnız bırakmadılar. Ödemiş'te geceler, Ödemiş'i, tepeden en iyi gören yer olan Ahrandı Tepesinde geçer. Ahrandı Tepesindeki Restoran bu yıl da keyifli muhabbetlere eşlik etti 3 gece boyunca. Cihan Demirci, Ödemiş'te çok yakın bir zamanda açılan ve önümüzdeki dönemde karikatürlü etkinliklere de sahne vazifesi görecek olan Sanat Sokağı da ziyaret ederek, bu sokakta Ödemişli resim kursiyerlerin sergi açılışına katılıp, açılışta bir konuşma yaptı.

Ödemiş'i Türkiye'deki diğer ilçelerden ayıran çok önemli bir özellik var. Bu ilçede başkanlar ve partiler değişse de belediyenin çalışkan ekibi değişmiyor ve görevine devam ediyor. Bu anlamda "Devamlılığın" pek de olmadığı, yetişmiş insan öğüten ülkemizde, belediyede devamlılık sağlayan Ödemiş'in belediye başkanlarını kutlamak gerekiyor. Cihan Demirci, Ödemiş'ten önümüzdeki yılın ilkbaharında gerçekleşmesi şimdiden planlanan "Ödemiş Karikatür Günleri" düşüncesinin mutluluğu içersinde ayrıldı.

SIRADA BABIALİ GÜNLERİ VE MİLAS FESTİVALİ...

Ödemiş'ten imzamızın tozuyla döndük şimdi sırada 14 Eylül Çarşaamba günü; Sultanahmet Parkındaki "BABIALİ GÜNLERİ" var. Orda, Karikatürcüler Derneği standında saat. 14.00-16.00 arasında yeni karikatür kitabımı imzalayacağım. 16-17-18 Eylül'de ise bu kez Uluslararası Milas Festivaline konuk olacağım. 17 Eylül Cumartesi günü, Milas Festivalinde saat:18.00'de kitaplarımı Milaslı mizahseverlere imzalayacağım.

CİHAN DEMİRCİ'NİN 27. ÖDEMİŞ MİLLİ FUARINDAKİ İMZA GÜNÜ ETKİNLİKLERİNDEN FOTOĞRAFLAR...

Hiç yorum yok: